Organizatorzy

Organizator Główny:Jaśmina „Dzas” Kotlarek
e-mail:
jasmina.kotlarek@epic.net.pl
tel:
504-028-892
gg:
4842830

 

Koordynatorzy działów:

Helperzy: Paola „Undomiel” Rudnicka (e-mail: helperzy@epic.net.pl)

Ochrona:

Gra Główna:Paweł „Gruby” Ilczuk (e-mail: gra-konwentowa@gmail.com)

Akredytacja: Marek „Cali” Kamzol

Sklepik z nagrodami:

Punkt informacyjny:

Media: Jaśmina „Dzas” Kotlarek (e-mail: media@epic.net.pl)

Sponsorzy: Jaśmina „Dzas” Kotlarek (e-mail: sponsorzy@epic.net.pl)

Cafejka:

Grafika: Jaśmina „Dzas” Kotlarek

Informator:

Strona Internetowa:Piotr „Piotron” Radosz (e-mail: piotr.radosz@epic.net.pl)

Forum: Piotr „Piotron” Radosz (e-mail: forum@epic.net.pl)

Sleep Roomy: Zosia „Tanesha” Szmidt (e-mail: nocleg@epic.net.pl)

 

Bloki tematyczne:

Games Room:

Gry muzyczne:

Play Room:

Pokazy: Łukasz „Neji” Rutkowski (e-mail: pokazy@epic.net.pl)

Blok fantastyczny (prelekcje wraz z konkursami): Jonatan „Yonish” Biegalski (e-mail: fantastyka@epic.net.pl)

Blok Kultury Japonii (prelekcje wraz z konkursami): Agnieszka „Kijanka” Głomska (e-mail: kultura-japonii@epic.net.pl)

LARPy: (e-mail: atrakcje@epic.net.pl)

JEEPy: (e-mail: atrakcje@epic.net.pl)

Gry integracyjne: (e-mail: atrakcje@epic.net.pl)

Sesje RPG: (e-mail: rpg@epic.net.pl)

Turnieje:

Foto Room: Aleksander ”riddlerpl” Domański, Marcin „Powered JJ” Śmidowicz

Spotkania autorskie:

Sala PostApo:

Para Para Room:

Cosplay: